کارگر زندانی آزاد باید گردد!⚪️ امروز دوشنبه ۲۰ اسفند ماه ،  مادر اسماعیل بخشی در اعتراض به ادامه بازداشت فرزندش اسماعیل بخشی در مقابل حراست شرکت نیشکر هفت تپه  ، حضور پیدا کرد.

 این حضور در شرایطی صورت گرفته است که با مراجعات مکر ایشان و بستگان اسماعیل بخشی و همچنین خانوا ده سپیده قلیان به مراکز قضایی، تا کنون به نتیجه ای  نرسیده است.

امروز با حضور مادر اسماعیل بخشی در مقابل حراست شرکت، تعداد قابل توجهی  از کارگران شرکت هفت تپه در همراهی با مادر اسماعیل بخشی در مقابل دفتر حر است دست به تجمع زدند.

در ادامه مادر اسماعیل بخشی همراه با دیگر کارگران، به طرف دفتر مدیریت شرکت هفت تپه حرکت کرده و تا رسیدن خبر _ساعت ۱۵_  این تجمع اعتراضی همچنان ادامه دارد.

همچنین با توجه به پرداخت دستمزد، دی ماه تعدادی از کارگران، تا کنون دستمزد اسماعیل بخشی به حساب  واریز  نشده است و این در شرایطی است که تنها منبع درآمد خانواده اسماعیل بخشی، همان مقدار ناچیز حقوقی است که با تاخیر زیاد، گاها به کارگران پرداخت می شود.
سندیکای کارگران  نیشکر هفت تپه ادامه بازداشت اسماعیل بخشی،سپیده قلیان و دیگر کارگران و معلمان  و دیگر بازداشت شده گان را محکوم کرده و خواستار آزادی فوری اسماعیل بخشی نماینده کارگری و عضو سندیکای کارگران  نیشکر هفت تپه و دیگر کارگران و معلمان در بند ، می باشد.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
 ۲۰ آسفند ۹۷

#نان_کار_آزادی_حق_مسلم_ماست_


آدرس ایمیل سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه🔻

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

🔻 صفحه #تلگرام #سندیکای کارگران.نیشکر هفت تپه   ⬇️

@syndica_7tape

با کلیک روی آدرس زیر 👇👇👇
@Sandika7tapeh
 اخبار، نظرات و گزارشات خود را برای ما ارسال کنید .
اعتراض ، اعتصاب، تجمع، تشکل ، داشتن نان ، آزادی و زندگی شایسته حق مسلم ماست.