شبح شوم جنگ مردم ایران و منطقه را تهدید میکند. جهان چند قطبی در حال تغییر و تحول است. نظم جهانی، جنگ هژمونی دولت‌های متروپل از منظر اقتصادی و ژئوپولتیک خاورمیانه را بعنوان بزرگترین شاهراه نفت جهان در موقعیت ویژه قرار داده است. و باعث تشدید رقابت شرکتها و دول خارجی برای غارت و سهم بیشتر منطقه خاورمیانه را نا امن و میلیتاریزه کرده است. 
ایران گرانیگاه این وضعیت جهانی است. خروج امریکا از برجام و کشاکش چین و امریکا برسر تعرفه‌های گمرکی، اختلافات اروپا با امریکا،آتش افروزی دولت اسرائیل و همکاری با دولت ارتجاعی عربستان و متحداینش در تقابل با قدرت و نفوذ ایران در منطقه و دلایل بسیار دیگر که بعضا رژیم ترور و نکبت جمهوری اسلامی در ایجاد آن نقش اساسی داشته و دارد. صدور انقلاب، دخالت در امور دیگر کشورها، ایجاد و تقویت گروه‌های شبه نظامی در لبنان، عراق...، ترور مخالفین در خارج و داخل مکمل بیلان ورشستگی در تمامی عرصه‌هایی ست که به طور مستقیم کار و زندگی اکثریت شهروندان ایران را مختل کرده است. سرکوب و ارعاب ، اختلاس و فساد به ناامیدی و تباهی زندگی بخشهایی از جامعه منجر شده که ناجی ‌را در هیبت عاملین کودتای بیست و هشت مرداد و دولت ترامپ می‌بینند. رهایی مردم فقط بدست خودشان و از میسر مبارزه طولانی وایجاد تشکلات آحاد شهروندان امکان پذیر میشود.از آسمان معجزه صورت نخواهد گرفت.با درسگیری از گذشته و با نگاه به تاریخ حافظه جمعی را تقویت کنیم. 
فقر و بیکاری سقوط ارزش ریال، نابود کردن محیط زیست در کنار سرکوب سیستماتیک فعالین سیاسی، از مبارزات کارگران و زحمتکشان نکاسته است و به حمایت بیدریغ دانشجویان، بازنشستگان، زنان، معلمان، بیکاران، جوانان و....افزوده است. این همبستگی پایینی‌ها طلوع فردای روشنی را نوید میدهد که شعار نان، کار، آزادی را در میدانگاه رزم روزانه در محل کار و زندگی با آگاهی و خودساماندهی بنمایش میگذارند و نشان میدهند که سرنوشت سیاسی هر کشور را شهروندان آن کشور رغم میزنند. ما مداخله نظامی هر دولت ازجمله دولت امریکا به ایران را محکوم میکنیم. دخالت سیاسی و نظامی ج. ا .در دیگر کشورها از جمله سوریه، عراق ، لبنان و.... قویا محکوم میکنیم. تحریم امریکا وضعیت نا به سامان اقتصادی را تشدید و زندگی مردم را آسیب‌پذیرترکرده است. و رژیم اسلامی را هم خصوصا با کاهش صدور نفت در تنگنا بیشتری قرار داده است. با تحریم هیچ دولتی تا بحال سقوط نکرده است. تحریم و جنگ، بیشتر به نفع نظام ترور و تداوم موجودیت نکبت‌بار جمهوری اسلامی انجامیده تا زیر لوای شرایط جنگی جامعه مدنی و فعالین جنبش‌های سیاسی را راحتتر سرکوب کند. رژیم در مسیر فروپاشی قرار دارد. پایه‌های حکومتش هر روزه ضعیف و سُست‌تر می‌شود همکاری و همیاری جنبش‌های اجتماعی که برای تحقق شعار آزادی، برابری و ایجاد یک گفتمان علیه همه‌ی اشکال سلطه که رهائی انسان اجتماعی و همبسته را نوید میدهد الزام‌آور است. این مهم بدون مبارزات اکثریت شهروندان عملی نمی‌شود. زندانیان سیاسی در ایران را فراموش نکنیم و صدای آنان باشیم با شرکت در اکسیون شنبه ۶ یولی ساعت ۴ Ernst-August-Platz علیه جنگ و ارتجاع و به دفاع از آزادی‌ شرکت کنیم.

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی ایران 
زنده باد آزادی و برابری 
کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر

تلفن:00491778416132 
E-Mail: 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید