کمپین حمایت از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه

 ????صبح امروز به دنبال افت فشار خون و سرگیجه شدید،امیرحسین توسط هم‌بندی‌هایش به بهداری اوین منتقل شده و تحت آزمایشات پزشکی قرارگرفته.طبق گفته پزشک بهداری اوین پلاکت‌های خونی امیرحسین بسیار پایین‌تر از رنج نرمال گزارش شده و خطر خونریزی داخلی هر لحظه وی را تهدید میکند.


⚫️عوامل بهداری اوین با جبر و شدت عمل قصد بستری کردن و تزریق سرم و انجام اقدامات درمانی را داشتند که با مخالفت جدی امیرحسین روبه‌رو شدند.
امیرحسین محمدی فرد برای امضای متنی با این محتوا که مسئولیت عدم پذیرش درمان متوجه خود اوست تحت فشار قرار گرفته که در نهایت نیز حاضر به امضای آن نشده‌است.

????سلامت و زندگی امیرحسین در شرایط هشدار دهنده ایی قرار دارد و بی توجهی عوامل قضایی به درخواست مشخص و قانونی او میتواند زندگی یک انسان را به نابودی بکشاند.


کمپین حمایت از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه به همراه رفقا و خانواده‌ی بازداشت‌شدگان از تمامی کارگران، فعالین کارگری،حامیان طبقه کارگرو تمام اقشار مصرانه میخواهد برای نجات جان یک انسان فرصت را از دست نداده و مارا در حمایت از رفقای بازداشتی و تلاش برای آزادی آنان یاری دهند.

#امیرحسین_محمدی_فرد
بیست و پنجمین #روز_اعتصاب_غذا


"کمپین حمایت از بازداشت‌شدگان هفت‌تپه و زندانیان ترقی‌خواه"

@zendani7tapeh

 

کمیته مرکزی سازمان راه کارگر 

در همدردی با مردم سیستان و بلوچستان و در همبستگی با جنبش انقلابی برای سرنگونی رژیم اسلام و سرمایه

همزمان با گسترش تظاهرات و تدارک برای سازماندهی اعتصاب عمومی،

کمک رسانی به سیل زده گان را از یاد نبریم! 

سازمان ما از همه انسانهای ازاده در داخل و خارج از کشور میخواهد که کمکهای نقدی و غیرنقدی خود را مستقلا سازماندهی و به دست مردم محروم بلوچستان و سایر مناطق سیل زده برسانند.

--------------------------------------------

اطلاعیه مشترک نیروهای کمونیست و چپ 

جنبش آبان ماه ادامه دارد!

"جمهوری اسلامی نابود باید گردد"!

ما شش حزب و سازمان کمونیست و چپ، ضمن اظهار همدری با بازماندگان تراژدی سقوط هواپیما و جانباختن ١٧٦ انسان بیدفاع اعلام میکنیم که خامنه ای و بالاترین مقامات جمهوری اسلامی بجرم چهار دهه نسل کشی، بجرم کشتار ١٥٠٠ نفر از عزیزانمان در آبانماه ٩٨ و بجرم کشتار مردم عادی در واقعه اخیر باید محاکمه شوند. ما از مبارزات انقلابی برای سرنگونی جمهوری اسلامی قاطعانه حمایت میکنیم و خود را بخشی از این مبارزه برحق میدانیم. از نظر ما پایان دادن فوری به مصائب و مشقات دهها میلیون مردم ایران و منطقه در گرو سرنگونی انقلابی جمهوری اسلامی و استقرار یک دولت انقلابی و کارگری است.

-------------------------------------------

کمیته مرکزی سازمان راه کارگر

جنایت جنگی رژیم اسلامی علیه هواپیمای مسافربری

و تداوم جنبش انقلابی در ایران

ما ضمن ابراز اندوه و همدردی عمیق با خانواده جانباختگان فاجعه ساقط کردن هواپیمای مسافربری، نسبت به عروج مجدد و تداوم جنبشهای اعتراضی و انقلابی  و اشتعال بیش از پیش آن در ایران تردیدی نداریم. این تظاهرات مردمی و ضداستبدادی عمومی و ضد سرمایه داری جاری، بیش از هر زمان لازم است با پیکارهای طبقاتی کارگران و زحمتکشان گره بخورد و با موجی از اعتصابات عمومی و سیاسی کارگری و مردمی پیوند زده شود. تقویت یا ایجاد تشکلهای کارگری در محیط کار و شوراها و تشکلهای مردمی در محلات و محیط زندگی، باید بیش از هر زمان در دستور کار فعالین پیشرو قرار گیرد. تنها با تقویت عنصر سازماندهی ، تشکیلات و هماهنگی است که میتوان اعتراضات پراکنده و یا خیزشهای مقطعی را به سوی یک انقلاب مداوم سوق داد.

------------------------------------------------------

اعلامیه کمیته مرکزی سازمان راه کارگر

درباره ترور قاسم سلیمانی 

دور جدید رویارویی ایران و امریکا و مخاطرات آن برای مردم خاورمیانه و جنبش های اجتماعی 

براى  تماس با ما لطفا از آدرسهاى زير استفاده كنيد
 
contact@rahkargar.com

دفتر یادبود جانباختگان راه کارگر

سرنوشت تاریخی آموزه‌ی کارل مارکس : و.ا. لنین ترجمه‌ی رسول قنبری
راه رستگاری از نولیبرالیسم : جورج مونبیو ترجمه‌ی محمود حایر
فروریزش سرمایه‌داری جهانی: برآمدن چپ رادیکال : سمیر امین
سرمایه‌داری شکست خورده است؛ بعدش چه؟ جان بلامی فاستر
کار غیرمادی : ولفگانگ فریتز هاگ ترجمه‌ی حسن آزاد
مرکز کارگری لاتینی ها در نیویورک : دیوید لوین ترجمه: نسرین ابراهیمی
زنجیره‌های جهانی کالا و نوامپریالیسم: جان بلامی فاستر و دیگران
این بحرانِ سرمایه‌داری، ساختاری است : گفت‌وگو با سمیر امین ترجمه‌ی کمال اطهاری
تلویزیون برابری در یوتیوپ