سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه]
???? گلگشت کارگران و فعالین کارگری #سنندج در حمایت از کارگران زندانی و بازداشت شدگان اول ماه مه

بر اساس گزارش دریافتی، امروز دوشنبه هفتم مرداد ۹۸، جمع کثیری از کارگران و فعالین کارگری و مدنی شهر سنندج اقدام به گلگشتی در حمایت از کارگران زندانی و بازداشت شدگان اول ماه مه ۹۸ در اطراف شهر سنندج نمودند.

 این مراسم  با یک دقیقه سکوت به  یاد تمامی جانباختگان راه رهایی طبقه کارگر آغاز گردید و با سرود انترناسیونال، مارش بین المللی کارگران شکسته شد. سپس بیانیه ی حمایت از این عزیزان و محکوم کردن ادامه بازداشت و تعقیب کارگران و فعالین کارگری و مدنی توسط یکی از حاضرین قراعت گردید. در ادامه یکی دیگر از شرکت کنندگان سرود «کارگریم، زحمتکشیم» را با صدای رسا، به کارگران و زندانیان دربند تقدیم نمود. مراسم در میان شوروشوق حاضرین به پایان رسید.

لازم به ذکر است که قبل از برگزاری مراسم، نیروهای لباس شخصی و اطلاعاتی با چندین  ماشین و دهها نفر نیرو، اطراف  محل برگزاری را محاصره کرده و سد راه کسانی که شده بودند که می‌خواستند به مراسم بپیوندند. به همین علت دهها نفر موفق نشدند به این حرکت اعتراضی بپیوندند‌. در اینجا لازم است که از همه عزیزانی که نتوانستند به این حرکت بپیوندند، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

#کارگر_زندانی_آزاد_باید_گردد_

#نان_کار_آزادی_حق_مسلم_ماست_


آدرس ایمیل سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه????

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

???? صفحه #تلگرام #سندیکای کارگران.نیشکر هفت تپه   ⬇️

@syndica_7tape

با کلیک روی آدرس زیر ????????????
@Sandika7tapeh
 اخبار، نظرات و گزارشات خود را برای ما ارسال کنید .
اعتراض ، اعتصاب، تجمع، تشکل ، داشتن نان ، آزادی و زندگی شایسته حق مسلم ماست.t.me/zendani7tapeh