چاپبه گزارش رسيده امروز يكشنبه  ۱۳ مرداد، جلسه دوم دادگاه اسماعیل بخشی تشکیل شد در ادامه روند بی قانونی های دیروز، امروز در ابتداي جلسه قاضی مقیسه از ورود وکیل دوم پرونده خانم راضیه زیدی به دادگاه  جلوگیری نمود.

همچنین زمانی که نوبت به ایراد دفاعیات توسط وکیل اسماعيل بخشی رسید، مقیسه اعلام كرد كه نيازي به حضور آقای بخشی نماینده کارگران هفت‌تپه در جلسه دادگاه نيست، كه با اعتراض وكيل اين قضيه منتفي شد.

همچنین اسماعیل بخشی نماینده کارگران هفت‌تپه به قاضی اعلام نمود که خط قرمز من، کارگران هفت‌تپه و وکیلم است و هرگونه توهین به کارگران هفت‌تپه و وکیلم با پاسخ قاطع اینجانب روبرو خواهد شد.

در يكي از بخشهاي پرسش و پاسخ  از اسماعيل بخشي، قاضي مقیسه به بخشی گفت: "شعار نان، کار، آزادی"  شعاري کمونیستی است؛ که بخشی به او اعلام نمود که این شعار معیشتی و مطالباتي است و از خواسته کارگران هفت‌تپه دفاع نمود. قاضی مقیسه در پاسخ به دفاع بخشي از اين شعار كارگران هفت تپه گفت:  شعار "نان کار آزادی شعاری زیر شکمی و بالای شکمی است."

 

همچنین قاضی مقیسه ، قرار عسل محمدی را به ۲ میلیارد افزایش داد.درضمن لازم به ذکر میباشد به علت عدم تودیع وثیه دو میلیار تومنی عسل محمدی به زندان منتقل شد.
۱۳ مرداد  ۹۸
سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
 
#۱۲_مرداد_محاکمه_نان_کار_آزادی_


#نان_کار_آزادی
                   #شادی_رفاه_آبادی
                                           

#کارگر_زندانی_آزاد_باید_گردد_


آدرس ایمیل سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه????

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

???? صفحه #تلگرام #سندیکای کارگران.نیشکر هفت تپه   ⬇️

@syndica_7tape

با کلیک روی آدرس زیر ????????????
@Sandika7tapeh
 اخبار، نظرات و گزارشات خود را برای ما ارسال کنید .
اعتراض ، اعتصاب، تجمع، تشکل ، داشتن نان ، آزادی و زندگی شایسته حق مسلم ماست.